| Capacity | 160 kg/hour |
| Brand | Veerkrupa Enterprise |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | Mild Steel |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 280V |
| Frequency | 50Hz |
| Power | 3 kW |
| Country of Origin | Made in India |
We are providing Mild Steel Heater Cooler Mixer






Price: