| Production Capacity | 50 Kg/ hr - Customized |
| Capacity | 25 kg/hour |
| Power Consumption | 80W |
| Machine Type | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 240V |
| Packaging Type | Wooden Box |
| Frequency | 50Hz |
| Brand | Veerkrupa Enterprise |
| Country of Origin | Made in India |






Price:
Price 125000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Color : Green
Power : 80 Watt (w)
Type : Recycle Agglomerator Machine
Warranty : Yes